розробка сайтів, реклама, оновлення контенту
Наші платформи

Портал українських мінусовок

minusivka

Іформаційний музичний портал www.minus.lviv.ua створений з метою об’єднання спільноти професійних музикантів та вокальних виконавців для обміну досвідом та інформацією про цікаві музичні аранжування відомих українських народних та сучасних українських естрадних пісень.

Всі мінусовки викладено виключно з метою ознайомлення і підлягають негайному видаленню після прослуховування для дотримання всіх авторських прав.

Блог бувалого тамади

tamada

Роман Метельський – українець, львів’янин, патріот, ведучий, тамада, організатор свят, блогер.
За освітою я режисер та актор театру та естради. Вже більше десяти років працюю в сфері організації свят та масових заходів у ролі сценариста, організатора та ведучого. В портфоліо уже більше 500 робіт у цій галузі: від днів народжень , весіль, корпоративних вечірок і до фестивалів, вуличних дійств та всеукраїнських конкурсів.
З 2007 року почав активно освоювати простори українського нету. На даний момент адмініструю три www.tamada.lviv.ua , www.minus.lviv.ua , www.vitau.com.ua , потужні портали та веду кілька блогів, серед яких www.tamada.biz.ua , www.photo-lviv.in.ua , www.dyvys.info та інші.
Головні життєві цінності: Україна, Львів, родина.

Святковий портал

tamada_L

Найбільший на Західній Україні портал www.tamada.lviv.ua, присвячений святам, розвагам, масовим заходам і всі, що до цього дотичне. Окрім інформаційних статей, глядів та порад, можна знайти найбільшу базу артистів, музикантів, фотографів, відео операторів, салонів краси та салонів весільних та вечірніх суконь, ресторанів, кафе та бенкетних залів. Словом, тут є все незабутнього свята.

Портал існує з травня 2007 року і за цей час кількість його відвідувачів сягнула вже близько мільйона. Кожного дня більше тисячі відвідувачів шукають та знаходять для себе все необхідне.

Кожного дня до каталогу додаються нові та нові пропозиції щоб задовольнити вимоги найвибагливіших відвідувачів. Кількість останніх постійно збільшується.