розробка сайтів, реклама, оновлення контенту

Просування

Ваші конкуренти досі використовують соціальні мережі для спілкування та розваги? Не прогавте свій шанс обійти їх – використовуйте соціальні медіа для розвитку власного бізнесу! Просування в соціальних мережах, використане разом  з розкручуванням в пошукових системах, дозволяє добитися небувалої ефекту синергії.

Просування в соц. мережах дасть Вам додаткові можливості:

  • презентувати свій бізнес великій кількості активних інтернет-користувачів;
  • підбирати цільову аудиторію по величезній кількості параметрів – таргетування тут точніше, ніж в пошукових системах;
  • оперативно інформувати клієнтів про будь-які зміни, акції, знижки і т.д.;
  • відслідковувати споживчі думки про товари і послуги;
  • підвищувати лояльність користувачів до своєї компанії та її продукту;
  • підтримувати зворотній зв’язок з клієнтами;
  • значно заощадити на залученні нових клієнтів.

Просування в соціальних мережах є сьогодні одним з найбільш перспективних методів залучення нових клієнтів. Звертаючись безпосередньо до представників своєї цільової аудиторії, вступаючи з ними в діалог простою, зрозумілою їм мовою, Ви підвищуєте впізнаваність своєї компанії, покращуєте її імідж і, звичайно ж, розкручуєте свої товари і послуги.

Чому розкручування груп ВКонтакте вигідне?Соціальна мережа «ВКонтакте» – це понад 100 мільйонів користувачів з усього світу. Аудиторія vkontakte постійно зростає, в тому числі і за рахунок громадян із країн Європи та Північної Америки. ВКонтакте – це просування груп і облікових записів, а також сервіс контекстних оголошень. Це величезні можливості цільового просування – впливу на користувачів, відібраних за актуальними  для Вас параметрами. При цьому таргетинг ВКонтакте набагато ефективніше, ніж при пошуковому просуванні, оскільки користувачі соціальної мережі надають велику кількість відомостей про себе. Просування сайту ВКонтакте – це можливість завоювати довіру цільової аудиторії і забезпечити свою компанію природними позитивними відгуками.

Деякі компанії не починають просування vkontakte тільки тому, що вважають його неефективним у своїй галузі бізнесу. Однак зараз, коли всі сторінки цієї соціальної мережі індексуються пошуковими системами, а багато користувачів відвідують сайт vkontakte.ru щодня, ігнорувати раскрутку ВКонтакте безглуздо. Присутність у соціальних мережах, зокрема ВКонтакте, – це можливість оперативно оповіщати існуючих і потенційних клієнтів про будь-які події, пов’язані з вашою компанією: розширення асортименту, зміна контактних даних або початок розпродажу товарів. Розкрутка групи ВКонтакте допоможе вам стати ближче до тих, кому ви пропонуєте свої товари і послуги. Здійснюючи просування ВКонтакте Ви залучаєте користувачів на основний сайт. Варто відзначити, що соціальні мережі надають найбільш лояльний трафік, зацікавлений у ваших товарах і послугах. Так чи інакше, корпоративна група вКонтакте – це додаткове джерело трафіку, а, отже, і доходів для вашої компанії.

Створення та просування Сторінок або розкручування груп в Facebook – це робота над додатковим корпоративним ресурсом, який буде залучати масу користувачів Мережі. З групи або зі сторінки Facebook потенційні клієнти легко переходять на Ваш основний сайт.

 

Все більше великих компанія і відомих людей воліють створювати саме персональні сторінки. Просування сторінки в Facebook – це ідеальний спосіб розкрутки, так як сторінки вдало поєднують в собі достоїнства особистих акаунтів і плюси тематичних груп. Розкрутка Сторінки в Facebook хороша в першу чергу тим, що її можуть переглядати навіть незареєстровані користувачі, а для того, щоб відслідковувати оновлення, достатньо натиснути кнопку «мені подобається».