розробка сайтів, реклама, оновлення контенту
Дизайн і розробка

Розробка сайту:

«Еліта» пропонує розробку веб-сайтів з унікальним і ексклюзивним дизайном. Наші дизайнери нададуть послуги в розробці оригінального та стильного дизайну, зрозумілого Вашій цільової аудиторії, який буде ідентифікувати Вашу компанію, зробить її впізнаваною і такою, що запам’ятовується.

Редизайн та модернізація сайту:

Кожна успішна компанія знаходиться в безперервному русі, вдосконаленні, розвитку. Це повинно відображатися і на інтернет ресурсі. «Еліта» пропонує послуги по редизайну Вашого сайту і його модернізації. Сюди може входити повна або часткова зміна графічного оформлення сайту, зміна його структури, зовнішнього вигляду, дизайну. Зміна системи управління контентом (CMS) і підвищення функціональних можливостей ресурсу, а також його оптимізація.

Що таке веб-дизайн?

Дизайн веб-сайтів в даний час є самостійним видом творчості, але зберігає свої прикладні якості. Побудова схеми подання інформації та графічних зображень визначається жорсткими правилами, пов’язаними із забезпеченням наочності і зручності для користувача. Що дасть хороший веб-дизайн для Вашого сайту? Логічна, продумана структура Вашого сайту, розроблена нашими веб-дизайнерами, дозволить представити інформацію для користувача в найбільш зручному вигляді. Художнє оформлення сайту, виконане з використанням досягнень сучасних веб-технологій, забезпечить приємне зорове враження для очей і відмінний фон для сприйняття представленої інформації. Грамотний, чітко організований спосіб представлення інформації на сайті створить сприятливе враження про Ваші особисті організаційні якості, про відмінну організацію справ у Вашій компанії і про відповідальне та чітке ведення бізнесу. Ваш сайт буде легко впізнаваним, якщо дизайн його буде виконаний у фірмовому стилі, що дає інформацію про рід діяльності компанії з використанням логотипу, торговельної марки або товарного знака. Замовте сайт у нас – і Ви отримаєте не тільки грамотний сайт, створений за допомогою найсучасніших веб-технологій, але й воістину гарний продукт, що запам’ятовується надовго

Процес створення дизайну:

Це дуже простий процес і складається всього з 4-х пунктів:

1. Спілкування з клієнтом

Наші менеджери дізнаються у Вас яким Ви хочете бачити ваш сайт, на яку аудиторію він повинен бути розрахований, яке враження він повинен справляти й які завдання ставляться перед вашим інтернет-ресурсом.

2. Складання технічного шаблону

Потім розробляємо технічне завдання (технічний шаблон) для веб-дизайну. На цьому етапі Ви можете в загальних рисах побачити як буде виглядати ваш сайт, як будуть розташовані графічні елементи, вибрати відповідний стиль для дизайну і внести всі свої побажання.

3. Затвердження шаблону і робота дизайнера

Після обговорення та врахування  Ваших побажань, технічний шаблон Вами затверджується. Після затвердження дизайнер починає працювати над графічним оформленням. Якщо у вас ще з’являться додаткові побажання щодо дизайну, ми постараємося, по можливості, їх врахувати.

4. Завершення розробки дизайну

Готовий дизайн створюється у форматі Adobe Photoshop. При необхідності наші фахівці можуть провести стильову верстку шаблону. На цьому етапі процес створення дизайну закінчений.